The Basic Principles Of jezdecká bezpečnostní vesta

100 % zákazníků doporučuje e-shop Tento e-store získal dostatečný počet spokojených zákazníků v programu Ověřeno zákazníky. Do e-shopu Dětská bezpečnostní vesta Dětská bezpečnostní vesta Tento model nabízí jezdci ten nejlepší komfort.

Maximálně komfortní a prodyšné provedení.Stavitelné na this kind ofé zipy. Tento chránič je nového typu generace P07 - pro maximální komfort …

Chcete vědět o našich slevových akcích a novinkách v sortimentu jako první? Přihlaste se k odběru novinek e-mailem!

Představujeme vám nafukovací bezpečnostní vestu pro jezdce od světového lídra ve výrobě airbagových vest HELITE!

Pohodlnější to už být ani nemůže. Jezdecká vesta Protection Vest Flex tak odpovídá bezpečnostní normě EN 13158 stupně three, splňuje tak nejvyšší současný normal bezpečnosti. Díky nastavitelným flexi prvkům se vesta dokonale přizpůsobí vašemu tělu a je tak nejen bezpečná, ale i estetická.

Jezdecké bezpečnostní vesty Řadit dle oblíbenosti Řadit dle nejnižší ceny Řadit dle nejvyšší ceny Skladem Cena s dopravou Filtrovat

Obchod nemá dostatečný počet hodnocení Tento e-shop nezískal dostatečný počet hodnocení za posledních 90 dní.

"ASA Tlumiče pérování Air". Jeho tajemství vzduchu! Na základě své schopnosti tlumení,se vesta skládá se ze dvou předního a zadního airbagu, které po…

96 % zákazníků doporučuje e-store Tento e-store získal dostatečný počet spokojených zákazníků v here programu Ověřeno zákazníky.

Velmi málo použitá vesta. Prešli jsme na méně “bitelnou” variantu. Tuhle jsme používali v absolutních začátcích ježdění. Je jenom zaprášená ze sedlovny. Stav viz fotografie. Původní cena three.800,-

Misky: Díky široké nabídce může mít každý pejsek vyhovující misku na krmivo a vodu. V naší nabídce naleznete misky různých velikostí, barev a tvarů, ale také z různých materiálů: nabízíme nerezové, keramické či plastové psí misky.

oblíbenosti názvu produktu počtu obchodů nejnižší ceny nejvyšší ceny Další »

Check out to attenuate the number of alt text characters to one hundred fifty or significantly less (together with Areas!) to improve page load instances.

8 Meta Description Superior influence Easy to unravel Chovatelské potřeby Professional koně a chovatelská zvířata jako kozy, ovce, krávy, ale také pro domácí mazlíčky. Poradenství v oblasti chovu těchto zvířin a výrobků Professional ně určených.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *